VIVASAN ALPIŲ ŽOLELIŲ balzamas 10g

VIVASAN ALPIŲ ŽOLELIŲ balzamas 10g
€ 13,11
AR
Gamintojas: Vivasan, Šveicarija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Papildas VIVASAN ALPIŲ ŽOLELIŲ balzamas 10g

su 33 žolelių eteriniu aliejumi ir shea aliejumi) Tai universalus balzamas, sukomponuotas iš 33 vaistinių žolelių eterinių aliejų, natūralių ricinos ir afrikinio taukmedžio (shea) aliejų. Tinka aromaterapijai. Veikia dezinfekuojamai ir baktericidiškai. Turi visų 33 žolelių aliejaus savybių, tik ilgiau išsilaiko ant odos ir, savaime suprantama, ilgiau jaučiamas veikimas. Nesukelia alergijos, nes visi komponentai – tik natūralūs.

Naudojamas, jei vargina: Su persišaldymu siejamos ligos, sloga, kosulys, gripas, angina, galvos skausmas ir galvos svaigimas, spaudimas ausyse, supimo sukeltas pykinimas. Atbaido vabzdžius, ramina vabzdžių sugeltas vietas. Padeda nuo reumato ir artrozės, sportinių traumų, raumenų patempimų; aktyvina veninę kraujotaką, suteikia energijos, praskaidrina sąmonę ir padeda sutelkti dėmesį. Šis efektyvus balzamas yra nepakeičiamas pagalbininkas kelionėse.

Naudojimas: Tepti problemiškas vietas 2-3 kartus per dieną. Dėl slogos tepti panosę, ausų skausmo – užausius, galvos skausmo – smilkinius, parsišaldžius tepti krūtinę.

Kontraindikacijos: Padidėjęs jautrumas kuriai nors produkto sudedamajai daliai.

Perspėjimai: Nenaudoti vaikams iki 2 metų! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti akis ir gleivines.