VIVASAN Medetkų kremas - dezodorantas 50ml

VIVASAN Medetkų kremas - dezodorantas 50ml
€ 20,02
AR
Gamintojas: Vivasan, Šveicarija
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

VIVASAN Medetkų kremas - dezodorantas 50ml

VIVASAN Medetkų kremas - dezodorantas 50ml

Prakaito išsiskyrimas – tai būtinas natūralus procesas, kuris padeda palaikyti organizmo vidaus pusiausvyrą, reguliuoja temperatūros režimą, palaiko vandens ir mineralų balansą, šalina kenksmingas medžiagas. Pats prakaitas neturi kvapo, tačiau prakaituotų vietų kvapas netrunka atsirasti, nes ten greičiau dauginasi bakterijos, parazituojančios žmogaus kūno dangaluose. Bakterijos išskiria specifines medžiagas – nitrozaminus, sukeliančius nemalonų kvapą. Bakterijos savo gyvybinei veiklai naudoja žmogaus prakaitą ir odos riebalus, todėl, laiku netaikant reikalingų higienos priemonių, galima susirgti bakterijų sukeltais odos susirgimais. Labai svarbu visa tai žinoti ir higieniniais tikslais naudoti priemones, reguliuojančias su prakaito išsiskyrimu susijusias problemas.
Naudojimas priemonių, kontroliuojančių prakaito susidarymą ir išsiskyrimą, nedaro esminio poveikio odos mikrofloros sudėčiai, nesutrikdo odos antitoksinės funkcijos, nes jų naudojimo zona yra labai maža, lyginant su viso kūno odos plotu.
VIVASAN kompanija pristato šiuolaikišką kovos su prakaito kvapu priemonę – MEDETKŲ kremą-dezodorantą su natūraliais komponentais – medetkų ekstraktu, saldžiųjų migdolų aliejumi ir kt.
Į kremą įeina aktyvieji kosmetikos komponentai: medetkų ekstraktas, aliuminio chlorhidratas, saldžiųjų migdolų aliejus, cinko ricinoleatas, glicerinas, minkštinamieji ir drėkinamieji priedai.
Kremas turi antiperspiranto savybių, nes į jo sudėtį įeina tuo tikslu tradiciškai naudojamas aliuminio chlorhidratas, sulaikantis prakaito susidarymo procesą. Jis sutraukia odos poras, ir kremu pateptose vietose iki minimumo sumažėja prakaitavimas. Be to, aliuminio chlorhidratas turi baktericidinių savybių ir neleidžia bakterijoms daugintis.
Cinko ricinoleatas – ricinų aliejaus ir cinko kompleksinė druska, turinti fungicidinių, baktericidinių ir kitų unikalių kvapų naikinimo savybių. Stabdo nemalonius kvapus sukeliančių bakterijų dauginimąsi, nedirgina odos.
Medetkų ekstrakto savybes sąlygoja jame esantys karotinoidai, fitoncidai, eteriniai aliejai, salicilo ir obuolių rūgštys, lipai, baltyminės medžiagos, triterpeniniai saponinai, gleivės ir vitaminas C. Aktyvina odos ląstelių medžiagų apykaitą, neleidžia susidaryti laisviesiems radikalams, apsaugo ląsteles nuo pirmalaikio sunykimo, veikia baktericidiškai, dezinfekuojamai, greitina žaizdų gijimą.
Saldžiųjų migdolų aliejus turi daug nedžiūstančių riebalų aliejų, fermento emulsino, vitamino B2, baltymų ir rauginių medžiagų, cukraus ir lipų. Efektyviai maitina, minkština ir drėkina odą, greitina įtrūkimų ir sužeidimų užgijimo procesus ir saugo odą nuo kenksmingo aplinkos sąlygų veikimo.
Glicerinas ir jo dariniai, į kremo sudėtį įeinantys kaip minkštinamoji ir drėkinamoji priemonė, gerina odos tamprumą ir elastingumą. Šalina nemalonų odos tempimo ir sausumo pojūtį, saugo ją nuo kenksmingų ekotoksikantų ir buitinės chemijos veikimo. Kartu su cetilo spiritu suriša vandenį ir taip padeda išsaugoti odos drėgnumą.
Hidroksietilceliuliozė efektyviai nuriebalina odą – susiurbia riebalus kaip kempinė vandenį.
MEDETKŲ kremas-dezodorantas reguliuoja riebalų liaukų funkcijas, stabdo prakaito išsiskyrimą, šalina nemalonius kvapus, gaivina ir dezodoruoja – ilgai išlieka malonus kvapas. Vartotojui – ekonomiškas, nes veikia 24 valandas.
MEDETKŲ kremas-dezodorantas skleidžia nuostabų subtilų aromatą, sukuriantį psichoemocinį komfortą ir užtikrinantį efektyvų dezodoruojamąjį veikimą.
MEDETKŲ kremas-dezodorantas neturi etilo spirito, nedirgina odos ir nesukelia paraudimų. Veikia ypač švelniai, todėl rekomenduojamas jautriai ir lengvai sudirginamai odai.


Naudojimas: Po higieninio dušo švarią pažastų odą patepti plonu kremo sluoksniu ir palaukti, kol išdžius.