VIVASAN PIPIRINIŲ MĖTŲ eterinis aliejus 10ml

VIVASAN PIPIRINIŲ MĖTŲ eterinis aliejus 10ml
€ 15,42
AR
Gamintojas: Vivasan, Šveicarija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

VIVASAN PIPIRINIŲ MĖTŲ eterinis aliejus 10ml

(Mentha piperita) Pipirinė mėta, viena iš seniausiai žinomų gydomųjų žolių, buvo labai vertinama senovės Graikijoje ir Romoje. Buvo manoma, kad mėtų kvapas kelia nuotaiką ir gerina mąstymą, todėl anuo metu buvo labai populiarūs mėtų vainikai. Hipokratas teigė, kad mėtos skatina šlapimo išsiskyrimą ir turi stimuliuojamųjų savybių, romiečiai jas vartojo kaip pagalbinę virškinimo skatinimo priemonę. Avicena mėtas rekomenduodavo nuo vidinio kraujavimo, skrandžio ir žarnyno susirgimų, nuo galvos skausmų. Dabar mėtos, jų ekstraktai ir eteriniai aliejai plačiai vartojami mitybos pramonėje ir gydomaisiais tikslais. Net 50% pipirinių mėtų eterinio aliejaus sudaro mentolas.
Kompanijos VIVASAN pristatomas PIPIRINIŲ MĖTŲ eterinis aliejus turi gaivinamųjų, antiseptinių ir nuskausminamųjų savybių, pasižymi antivirusiniu ir baktericidiniu veikimu. Kaip stiprus antiseptikas vartojamas persišaldžius, susirgus dėl ŪRVI (ūmios respiratorinės virusinės infekcijos), sergant gripu, viršutinių kvėpavimo takų infekciniais susirgimais (sloga, bronchitu) ir kepenų virusiniais susirgimais.
Pipirinių mėtų eterinis aliejus efektyviai padeda susirgus skrandžio ligomis ar sutrikus virškinimui, stiprina virškinamojo trakto liaukų sekreciją, šalina žarnyno spazmus, padeda ištirpinti tulžies pūslės akmenis, švelniai skatina šlapimo išsiskyrimą. Aromatinė vonia su pipirmėčių ekstraktu reguliuoja žarnyno veiklą, mažina su menstruacijomis siejamus skausmus.
Pipirinių mėtų eterinis aliejus padeda gydantis nuo odos uždegimų, spuogų ir kitokių odos bėrimų. Šis aliejus šalina nervinį jaudrumą, atkuria jėgas. Atpalaiduoja galvos kraujagyslių spazmus. Efektyviai padeda nuo galvos svaigimo, malšina galvos skausmus, gerina galvos smegenų ir koronarinę kraujotaką. Švarina orą. Gaivina kvėpavimą. Saugo nuo parodontozės, stomatito ir ėduonies.
Palankiai veikia žmogaus biologinę energiją: gerina artimų žmonių vienas kito supratimą, šalina nervinę įtampą.
Naudojimo būdai:
• Garintuvas: 5–8 lašai (respiratorinė virusinė infekcija, hipertonija; smegenų kraujotakos gerinimas, dėmesio sutelkimas, darbingumo ir regėjimo gerinimas; oro švarinimas nuo tabako dūmų).
• Aromatinė vonia: 5–7 lašai (persišaldymo ligos, žarnyno spazmai, varikozinis venų išsiplėtimas; viršsvorio mažinimas, celiulito šalinimas);
• Inhaliacijos: 3–4 lašai (persišaldymas, ŪRVI);
• Masažas: 6 lašai į 10 g masažinio aliejaus (neuralgijos, raumenų skausmai, miozitas);
• Kremų, šampūnų ir plaukų balzamų praturtinimas: 4 lašai į 10 g pagrindo.
• Aromato medalionas: 3 lašai (galvos svaigimas, pykinimas, užsupimas važiuojančiame automobilyje, padidintas kraujo spaudimas).
• Dantenų aplikacijos: 5 lašai į 10 g augalinio aliejaus (dantų skausmas, dantenų uždegimas, parodontozės profilaktika);
• Arbatžolių aromatizavimas: užlašinti 3–4 lašus ant 100 g arbatžolių ir jas uždaryti hermetiškame inde. Po 7–8 dienų galima ruošti aromatizuotos arbatos gėrimą.