VIVASAN SANOTINT Dažytų plaukų šampūnas 200ml

VIVASAN SANOTINT Dažytų plaukų šampūnas 200ml
€ 16,98
AR
Gamintojas: Vivasan, Šveicarija
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

VIVASAN SANOTINT Dažytų plaukų šampūnas 200ml

VIVASAN SANOTINT Dažytų plaukų šampūnas 200ml

Naujas SanoTint šampūnas dažytiems ir išblukintiems plaukams ypač tinka dėl to, kad jis ne tik atkuria dažais ir šviesikliais pažeistų plaukų struktūrą, bet ir padeda išlaikyti dažytų plaukų spalvą – kiekvieną kartą, ištrinkus galvą šiuo šampūnu, paryškėja plaukų atspalvis. Šampūnas aktyvina galvos odos kraujotaką, stangrina plaukus, jie tampa blizgantys ir purūs, maloniai kvepia avietėmis.
Svarbiausi komponentai: sorų ekstraktas, bambukų ekstraktas, vitaminas E ir gumiarabiko lipų dariniai.
Sorų ekstrakte daug vitaminų ir aminorūgščių, (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si). Ypač svarbi odai ir plaukams yra silicio rūgštis – ji atkuria plaukų struktūrą ir stiprina juos. Šių dviejų svarbių komponentų junginys ženkliai gerina odos ir plaukų būklę, šalina jų sausumą, atkuria pakenktą odos struktūrą, apsaugo plaukus nuo slinkimo.
Vitaminas E (tokoferilacetatas, tokoferolis) veikia plaukus drėkinamai, padeda išlaikyti dažytų plaukų spalvą ir, veikdamas kartu su UV filtrais, saugo plaukus ir odą nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio. Stabdydamas ląstelių membranose esančių riebalų rūgščių oksidavimąsi apsaugo DNR (deoksiribonukleorūgšties) ląsteles nuo laisvųjų radikalų atakų. Spartina mechaniškai ar termiškai pažeistos odos regeneracinius procesus, plaukai ilgiau išlieka nepražilę. Rezultatas: galvos oda tampa atspari žalingų aplinkos faktorių poveikiui, plaukai ilgai išlaiko natūralų blizgesį ir purumą.
Bambukų ekstraktas, kuriame apstu plaukus stiprinančios silicio rūgšties, yra išgaunamas iš bambuko kamieno (stiebo) viduryje esančios šerdies. Silicis išlygina ir nuo pašalinio poveikio saugo išorinį, žvynelius primenantį, plauko sluoksnį, palaiko reikiamą drėgnumą, maitina ir atkuria pažeistų, suplonėjusių, lūžinėjančių ir trupančių plaukų struktūrą, saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių ir agresyvaus kosmetikos priemonių poveikio. Plaukai atsigauna, gražiai blizga, tampa paslankūs ir ilgai išlieka nepražilę.
Visas šampūnas vienodai skaidrus dėl pagalbinių medžiagų – stireno ir akrilatsopolimero veikimo, būtiną konsistenciją palaiko natūralus tirštiklis kokamidas DEA kartu su natrio ir magnio chloridais bei magnio nitratu.