VIVASAN SANOTINT Normalių plaukų šampūnas 200ml

VIVASAN SANOTINT Normalių plaukų šampūnas 200ml
€ 16,98
AR
Gamintojas: Vivasan, Šveicarija
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

VIVASAN SANOTINT Normalių plaukų šampūnas 200ml

Normalių plaukų šampūno SanoTint sudėtyje yra visi komponentai, reikalingi kokybiškai ir efektyviai plaukų ir galvos odos priežiūrai. Nesukelia neigiamų reakcijų.
Šampūno sudėtyje esantys sorų ir apynių ekstraktai užtikrina efektyvią plaukų priežiūrą, juos stiprina ir palaiko gyvybingumą. Sorų ekstraktas turi daug
aminorūgščių, vitaminų (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si), kurie yra ypač svarbūs normaliems odos ir plaukų svogūnėlių apykaitos procesams palaikyti.
Silicio rūgštis – ypatingas sorų ekstrakto komponentas. Jis užtikrina plaukų restruktūrizaciją, juos stiprina.
Sorų ekstraktas gerina odos ir plaukų būklę, saugo nuo išsausėjimo, atkuria pažeistą struktūrą, išsaugo drėgmę, stabdo plaukų slinkimą.
Apynių ekstraktas šalina pleiskanojimą, stiprina plaukus, veikia priešuždegimiškai. Jis plačiai taikomas nuo alerginės kilmės odos susirgimų. Vartojant šampūną su apynių ekstraktu oda tampa švelni ir elastinga, o plaukai – gyvybingi, minkšti ir lengvai šukuojami. Juos lengva tvarkyti, daryti šukuosenas.
Šampūno sudėtyje yra du svarbūs komponentai – vitaminas B5 (pantenolis) ir biotinas.
Pantenolis reguliuoja odos medžiagų apykaitą, pasižymi priešuždegiminiu veikimu, šalina odos ir plaukų defektus. Jis gerina odos kraujotaką, užtikrina drėkinamąjį efektą, gerina plaukų kokybę, didina jų apimtį.
Biotinas šalina odos sausumą, pleiskanojimą, stiprina plaukus, stabdo jų slinkimą ir polinkį skilinėti, gerina augimą, pasižymi antiseborėjiniu poveikiu.
Pieno rūgštis užtikrina saugų odos atsisluoksniavimą, jos regeneravimąsi ir ląstelių atsinaujinimą. Pieno rūgštis drėkina odą ir reguliuoja šampūno pH (rūgštingumą).
Mes žinome, kad visų šampūnų svarbiausia sudedamoji dalis yra plaunamoji medžiaga, todėl šio ir kitų šampūnų sudėtyje yra hidrolizuoto kviečių proteino, kuris apsaugo odą ir plaukus nuo neigiamo ploviklio poveikio ir aktyvina odos ląstelių regeneraciją.