VIVASAN SANOTINT Pažeistų plaukų šampūnas 200ml

VIVASAN SANOTINT Pažeistų plaukų šampūnas 200ml
€ 16,98
AR
Gamintojas: Vivasan, Šveicarija
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

VIVASAN SANOTINT Pažeistų plaukų šampūnas 200ml

VIVASAN SANOTINT Pažeistų plaukų šampūnas 200ml

Plaukai yra nuolat veikiami agresyvių aplinkos sąlygų – ultravioletinių spindulių, ore esančių kenksmingų medžiagų, užteršto vandens ir pan. Plaukai nukenčia dėl kalcio, silicio, cinko, sieros trūkumo organizme. Be to, dažnos tokios agresyvios procedūros, kaip plaukų šviesinimas, dažymas cheminiais dažais, ilgalaikis cheminis sušukavimas, perdžiovinimas, gali labai pakenkti plaukams. Šie ir kiti neigiami veiksniai pažeidžia plaukų struktūrą, silpnina ir plonina juos. Plaukai pradeda lūžinėti, atrodo nesveikai ir netvarkingai, nes yra pažeisti ir „pavargę“. Tada mūsų plaukams reikalingas dėmesinga priežiūra ir specialios procedūros.
Pažeistų plaukų šampūnas SanoTint turi visų komponentų, būtinų efektyviai tausojamai tokių plaukų priežiūrai. Jį rekomenduojama naudoti, kai pažeista plaukų struktūra po cheminio sušukavimo, dažnų šviesinimo procedūrų, dažų su amoniaku poveikio, karšto lyginimo, džiovinimo fenu ir pan. Šampūnas padeda, jei plaukai slenka arba jus vargina seborėja, žvynelinė, neurodermitas.
Plaukų kokybė gerėja veikiant šampūno sudėtyje esančių augalinių preparatų – sorų ir ginkmedžio ekstraktų. Sorų ekstrakte gausu aminorūgščių, vitaminų (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si). Ypač gerai plaukus stiprina jame esanti silicio rūgštis. Sorų ekstraktas pagerina odos ir plaukų būklę: šalina sausumą, atstato pakenktą struktūrą, apsaugo plaukus nuo slinkimo.
Ginkmedžio ekstraktas aktyvina galvos odos kraujotakos mikrocirkuliaciją ir taip gerina metabolinius (medžiagų apykaitos) procesus: plaukų svogūnėliams tenka daugiau deguonies, vitaminų, mineralų ir kitų medžiagų, būtinų susiformuoti ir augti sveikam plaukui. Ginkmedžio ekstraktas tonizuoja ir stimuliuoja galvos odos ląsteles, aktyvina regeneraciją ir sveikimo procesą. Šiame ekstrakte esančios medžiagos užtikrina efektyvią galvos odos ir plaukų priežiūrą, šalina uždegimus, sudirginimą, niežulį, pleiskanas, stabdo plaukų slinkimą.
Provitaminas ir vitaminas B5 (pantenolis, kalcio pantetonatas) reguliuoja odos metabolinius (apykaitos) procesus, veikia andiuždegimiškai, padeda pašalinti odos ir plaukų pažeidimus. Šios medžiagos stimuliuoja odos kraujotaką, užtikrina drėkinamąjį efektą, plaukų purumą, visapusiškai gerina plaukų kokybę. Kalcio pantotenatas stiprina plaukų šaknų struktūrą ir stabdo plaukų slinkimą, apsaugo juos nuo ankstyvo pražilimo.