VIVASAN SANOTINT Šampūnas nuo pleiskanų 200ml

VIVASAN SANOTINT Šampūnas nuo pleiskanų 200ml
€ 16,98
AR
Gamintojas: Vivasan, Šveicarija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

VIVASAN SANOTINT Šampūnas nuo pleiskanų 200ml

VIVASAN SANOTINT Šampūnas nuo pleiskanų 200ml

Pastaraisiais metais kosmetinių firmų specialistai cinko piritiono pagrindu sukūrė šampūną, kuris ir šalina pleiskanas, ir neleidžia joms susidaryti. Kuriant naują SanoTint šampūną nuo pleiskanų pavyko pasiekti optimalų jo aktyviųjų medžiagų – išorinio veikimo, drėkinamųjų, kondicionuojamųjų, maitinamųjų, apsauginių ir kitų ne mažiau svarbių komponentų santykį, užtikrinantį puikią šios priemonės kokybę.
Šampūną rekomenduojama naudoti, jei niežti ir pleiskanoja galvos oda, vargina sausoji seborėja, žvynelinė, neurodermitas.

Cinko piritionas yra pagrindinis šampūno nuo pleiskanų aktyvusis komponentas. Jis veikia antimikrobiškai ir naikina kenksmingus mikroorganizmus, tačiau natūraliai odos florai nekenkia. Jis žymiai sumažina pleiskanojimą sukeliančio M. Futur grybelio sporų kiekį ir išsaugo normalią odos struktūrą. Cinko piriotinas – netirpus šampūno komponentas, jis nenusiplauna vandeniu, todėl visą laiką tarp galvos plovimų lieka aktyvus. Šampūno sudėtyje esantys sorų ir dilgėlių ekstraktai sustiprina jo teigiamą poveikį.
Sorų ekstraktas turi daug aminorūgščių, vitaminų (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si). Odai ir plaukams labai svarbi yra silicio rūgštis, kuri efektyviai juos stiprina. Sorų ekstraktas gerina odos ir plaukų būklę, atkuria pažeistą jų struktūrą, šalina sausumą, apsaugo plaukus nuo slinkimo.
Dilgėlių ekstraktas regeneruoja, tonizuoja ir stimuliuoja plaukų struktūras, pasižymi priešuždegiminiu veikimu. Veikdami kartu sorų ir dilgėlių ekstraktai šalina odos uždegimus, dirglumą, niežulį, neleidžia susidaryti pleiskanoms, apsaugo nuo plaukų slinkimo.
Šio šampūno sudėtyje yra plaukus ir odą tausojančios plaunamosios medžiagos – iš kokoso aliejaus išgaunamo natrio sulfato laureto, kuris pasižymi švelniai muilinančiomis savybėmis ir nedirgina odos. Siekiant išgauti švelnų plaunamąjį efektą naudojamos ir kitos minkštinamosios substancijos. Tai kokomidopropilbetainas ir lauretas-10. Šios medžiagos nedirgina odos ir yra naudojamos kasdienio vartojimo šampūnų gamybai.
Šampūno sudėtyje yra du svarbūs komponentai – vitaminas B5 (pantenolis) ir biotinas.