VIVASAN SANOTINT Sausų plaukų šampūnas 200ml

VIVASAN SANOTINT Sausų plaukų šampūnas 200ml
€ 16,98
AR
Gamintojas: Vivasan, Šveicarija
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

VIVASAN SANOTINT Sausų plaukų šampūnas 200ml

Plaukai išsausėja dėl įvairių priežasčių.
Pirmoji – nepakankama galvos odos riebalinių liaukų funkcija. Taip pasireiškia pirminis, genetiškai nulemtasis, plaukų sausumas.
Antroji – nepalankių aplinkos sąlygų veikimas (saulė, sūrus vanduo ir kt.), o taip pat įvairios cheminės priemonės, naudojamos plaukų dažymui, blukinimui, cheminiam sušukavimui bei dažnas plaukų džiovinimas karšto oro srove. Tai antrinis, įgytasis, plaukų sausumas. Tokį sausumą galima įgyti net iš prigimties esant riebiems plaukams. Kartais plaukai išsausėja iki tokio lygio, kad praktiškai tampa „negyvi“, į juos nebepatenka natūralios maitinamosios medžiagos ir drėgmė. Tokie plaukai vadinami išsausėjusiais ir pažeistais, jiems reikalinga ypatinga priežiūra ir specialios kosmetikos priemonės.
Sausų plaukų šampūno SanoTint sudėtyje yra visi būtini komponentai, reikalingi tokio tipo plaukų mitybos, drėgnumo ir visapusiškos priežiūros užtikrinimui.
Šampūnas rekomenduojamas sausiems, lūžinėjantiems ir ploniems plaukams, atsiradus slinkimui, skilinėjimui arba pastebėjus kitaip pažeistą plaukų struktūrą; esant sausai galvos odai, sergant seborėja, žvyneline ar neurodermitu.
Plaukų kokybę ypač gerina į šampūno sudėtį įeinantis sorų ekstraktas, simondsijų (jojobų) aliejus ir propolis (bičių pikis).
Sorų ekstrakte daug aminorūgščių ir vitaminų (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si). Ypač svarbi odai ir plaukams yra silicio rūgštis – ji atkuria plaukų struktūrą ir stiprina juos. Sorų ekstraktas ženkliai gerina odos ir plaukų būklę, šalina jų sausumą, atkuria pakenktą odos struktūrą, apsaugo plaukus nuo slinkimo.
Simondsijų aliejus tarsi apvelka plaukus apsaugine plėvele, grąžindamas lūžinėjantiems plaukams tamprumą ir elastingumą. Apsaugo plaukus nuo dehidratacijos ir suteikia jiems natūralų blizgesį.
Propolis (bičių pikis) gerina medžiagų apykaitą plaukų šaknyse ir pasižymiu švelniu antiseptiniu veikimu. Saugo plaukus nuo išsausėjimo ir suplonėjimo, skatina jų augimą, odą – nuo pleiskanų atsiradimo.
Kaip aktyvieji komponentai į šampūną įeina vitaminas B5 (pantenolis) ir biotinas.
Pantenolis yra kofermento A, reguliuojančio odos medžiagų apykaitos procesus ir veikiančio priešužegimiškai, sudedamoji dalis. Jis gerina odos kraujotaką, užtikrina drėkinamąjį efektą, gerina plaukų kokybę, didina jų apimtį.