VIVASAN SANOTINT Šilko kaukė labai pažeistiems plaukams 200ml

VIVASAN SANOTINT Šilko kaukė labai pažeistiems plaukams 200ml
€ 20,84
AR
Gamintojas: Vivasan, Šveicarija
Pristatymo laikas: 2-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

VIVASAN SANOTINT Šilko kaukė labai pažeistiems plaukams 200ml

VIVASAN SANOTINT Šilko kaukė labai pažeistiems plaukams 200ml

Plaukų priežiūros programos beveik visada rekomenduoja naudoti specialius šampūnus ir balzamus. Tačiau, jei plaukai stipriai pažeisti (UV spinduliai, dažnas šviesinimas ir dažymas, cheminis ir terminis poveikis ir t.t.), to nepakanka. Būtina papildomai naudoti plaukų kaukes, turinčias regeneracinių savybių. Tokios kaukės ne tik visapusiškai atkuria pažeistų plaukų struktūrą, bet ir apsaugo juos nuo agresyvios aplinkos įtakos. Pastoviai naudojant kaukę, plaukai visada bus sveiki ir gyvybingi.
Aktyvusis Šilko kaukės visų tipų plaukams pagrindas – sorų ekstraktas ir šilko proteinas. Sorų ekstrakte daug aminorūgščių, vitaminų (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgštis), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si), kurie užima lemiamą poziciją, užtikrinant galvos odos ir plaukų svogūnėlių medžiagų apykaitą. Sorų ekstrakte esantis ypatingas komponentas – silicio rūgštis užtikrina plaukų restruktūrizacijos ir stiprinimo procesus. Sorų ekstraktas efektyviai gerina odos ir plaukų struktūrą, šalina išsausėjimą, išsaugo natūralią drėgmę, gerina bendrą odos ir plaukų būklę. Šilko proteinas padengia odos ir plaukų paviršių, tuo atstatydamas jų struktūrą bei palaikydamas drėgmės balansą.
Svarbios ir veiksmingos kaukės sudėtinės dalys – vitaminas B5 (pantenolis) ir biotinas. Pantenolis reguliuoja odos medžiagų apykaitą, veikia priešuždegimiškai, padeda pašalinti odos ir plaukų defektus, gerina odos kraujotaką, stabilizuoja hidrobalansą, palaiko natūralų plaukų drėgnumą ir suteikia jiems purumo. Biotinas šalina odos sausumą, pleiskanojimą, stiprina plaukus, stabdo jų slinkimą, pasižymi stipriu priešseborėjiniu poveikiu.
Ne mažiau svarbi yra pieno rūgštis. Ji padeda atsisluoksniuoti negyviems epitelio audiniams, didina odos plastiškumą ir tamprumą. Be to, pieno rūgštis drėkina odą ir reguliuoja jos rūgštingumą (pH).
Reguliarus Šilko kaukės plaukams naudojimas atkuria plaukų struktūrą, užtikrina jų apsaugą nuo kenksmingų veiksnių, palengvina plaukų priežiūrą. Žymiai pagerėja plaukų savybės ir išvaizda.