Wartner karpoms šalinti - rankoms ir kojoms 50ml

Wartner karpoms šalinti - rankoms ir kojoms 50ml
€ 17,25
AR
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.
Pilna informacija Klauskite apie prekę Palikti atsiliepimą apie prekę

Wartner karpoms šalinti- rankoms ir kojoms 50ml

Karpoms šalinti

Užšaldo iki šaknies po vieno pavartojimo

Galima išgydyti iki 12 karpų

prieš pradėdami vartoti WARTNER®, Atidžiai perskaitykite visą pakuotės lapelį.

A. Kas yra karpos?
Karpos yra nepavojingi odos augliukai, kuriuos sukelia žmogaus papilomos virusas (ŽPV).

Būna įvairių karpų, labiausiai paplitusios paprastosios karpos ir pėdų karpos. Tai gerybiniai augliai, kuriuos sudaro vidinė dalis - šaknis, kurioje yra kraujagyslė, ir išorinių odos audinių sluoksnis.

Karpos yra į žiedinį kopūstą panašūs odos dariniai šiurkščiu paviršiumi. Dažniausiai jų atsiranda ant rankų ir padų.

Pėdų karpos yra tos pačios paprastosios karpos, bet jų atsiranda tik ant padų. Jos pertraukia būdingą pėdų antspaudą, nes ties pėdų karpomis nebūna odos linijų. Pėdų karpos būna jautresnės, plokštesnės, ragėjančios ir vaikštant dėl spaudimo jaučiamas skausmas.

Karpų atsiranda 7‑10 % žmonių. Dažniausiai jų atsiranda vaikams ir paaugliams. Tai užkrečiama liga, dažniau pasireiškianti nusilpus organizmo imuninei sistemai. Karpomis gali užsikrėsti žmogus nuo žmogaus arba tas pats žmogus vienos kūno vietos karpomis gali užkrėsti kitą kūno vietą tiesiogiai liesdamas pažeistą sritį. Daugiau nei 50 % karpų negydomos išnyksta per dvejus metus. Visos karpos negražiai atrodo, o pėdų karpos gali sukelti skausmą. Pacientai pageidauja geriau gydytis nei laukti, kol karpos savaime išnyks.

Karpos gydomos įvairiais vietinio poveikio rūgščių preparatais. Gydytojas gali šalinti karpas chirurginiu, lazeriniu, prideginimo arba šaldymo skystu azotu (kriodestrukcijos) metodu. Wartner® yra saugus ir veiksmingas alternatyvus gydymo metodas gydytojo taikomam šaldymo metodui.

B. Kaip veikia Wartner®?

Wartner® gydo karpas taip pat kaip ir šaldymo metodas, kurį taiko gydytojas.

1. Wartner® užšaldo karpą iki šaknies. Porolono aplikatorių prispaudus prie karpos, oda gali pabalti ir šiek tiek skaudėti, o dėl šaldymo atsirasti gėlimo pojūtis. Atitraukus aplikatorių, odos spalva tampa normali. Skausmas, gėlimo pojūtis greitai rimsta ir ilgiausiai per 24 valandas išnyksta.

2. Kai skausmas ir pabalimas išnyksta, šaldoma sritis gali parausti. Dėl šaldymo per kelias dienas po karpa gali susiformuoti pūslė. Plika akimi jos galima ir nematyti.

3. Atšaldyta oda kartu su gydoma karpa palaipsniui išnyksta arba iškrenta maždaug po 10‑14 dienų. Per tiek laiko po pūsle susiformuoja nauja sveika oda.C. Šalutinis poveikis

- Kaip ir taikant kitus šaldymo metodus, oda laikinai gali pabalti.
- Svarbu priemonę vartoti taip, kaip nurodyta, nes pernelyg ilgai veikdamos šaldančios medžiagos gali pažeisti giliuosius odos sluoksnius ir dėl to atsirasti randų ir (arba) nervų pažeidimų.
- Jeigu priemonės patenka ant sveikų rankos ar kojos pirštų audinių (taip gali atsitikti, jeigu aplikatorius laikomas ilgiau nei nurodyta), audiniai gali žūti.
- Labai svarbu porolono aplikatorių laikyti prispaustą prie karpos ne ilgiau kaip 20 sekundžių ir ne trumpiau kaip 10 sekundžių. Žiūrėkite laiko nustatymo schemą.

D. Įspėjimas. Atvejai, kai Wartner® vartoti negalima

Jeigu nesate 100 % įsitikinęs, kad odos pažeidimas yra karpos, prieš pradėdami vartoti Wartner®, kreipkitės į gydytoją.

Šią priemonę užtepti gali tik suaugusieji. Jaunesniems nei 4 metų vaikams jo vartoti negalima.

Vartoti nėštumo ar žindymo metu negalima.

Jeigu sergate diabetu, vartoti negalima, nes atšaldyta odos vieta gali ilgai negyti arba užgyti nevisiškai.

Asmenys, kurių sutrikusi kraujotaka, prieš pradėdami vartoti Wartner®, turi pasikonsultuoti su gydytoju.

Vartoti tose vietose, kur oda yra išplonėjusi arba jautri (pvz.: ant veido, kaklo, pažastų, krūtų, sėdmenų, lytinių organų) negalima.

Jeigu oda sudirgusi, infekuota, paraudusi ar yra uždegimo požymių (niežulys ar patinimas), vartoti negalima.

Tepti ant apgamų, juodų apgamų, pigmentinių dėmių, tų odos vietų, kur yra plaukų folikulų ar kitų neįprastai atrodančių odos vietų, primenančių pėdų karpas, negalima.

E. Atsargumo priemonės

- Jeigu abejojate, ar odos pažeidimas yra karpos, pasikonsultuokite su gydytoju.
- Tinka tik išoriniam vartojimui. Nuryti ar įkvėpti negalima, galima vartoti tik gerai vėdinamose patalpose.
- Po vartojimo reikia nedelsiant nusiplauti rankas.
- Wartner® vartokite tik naudodami pakuotėje esantį specialų porolono aplikatorių.
- Vienai karpai naudokite vieną porolono aplikatorių; vienas porolono aplikatorius naudojamas tik vieną kartą.
- Tuo atveju, jeigu karpų yra ant rankų ar kojų pirštų, vartodami šią priemonę, lėtai judinkite pirštus.
- Jeigu viena šalia kitos yra kelios karpos, ypač ant delnų, rankų pirštų, pėdų ir kojų pirštų, tai vienu metu reikia gydyti tik vieną karpą. Kitą karpą galima gydyti tik po 2 savaičių.
- Senas dideles karpas pašalinti gali būti sunku. Tokioms karpoms kartais prireikia Wartner® vartoti daugiau nei vieną kartą.
- Jeigu reikia Wartner® vartoti daugiau nei vieną kartą, priemonę pakartotinai galima vartoti tik po 2 savaičių. Ant vienos karpos iš viso priemonės tepti galima ne daugiau kaip tris kartus. Jeigu trijų kartų pavartojimo nepakako, kreipkitės į gydytoją.
- Tinkamumo laikas ir serijos numeris nurodytas ant pakuotės ir purškalo talpyklės apačioje.
- Wartner® sudėtyje yra greitai užsidegančių medžiagų. Priemonę reikia vartoti gerai vėdinamose patalpose, ne arčiau kaip 1 m nuo atviros ugnies, liepsnos, vengti karščio, tiesioginės saulės šviesos, vartoti šalia elektrostatinių ir elektros šaltinių, tarp jų ir šviesos šaltinių negalima. Šalia rūkyti ar laikyti uždegtą cigaretę negalima. Vartoti aukštesnėje nei 50°C temperatūroje (pvz., po elektros lempa) negalima. Jei įmanoma, geriausia laikyti vertikalioje padėtyje atviroje erdvėje atokiau nuo kūno, ne pastatytą ant kieto paviršiaus. Talpyklės pradurti ar deginti negalima.

- Laikyti saugioje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

F. Wartner® rinkinio sudėtis

· Purškalo talpyklė, kurioje yra aplinkai nekenksmingas dimetilo eterio ir propano mišinys.
· 1 daugkartinio naudojimo aplikatoriaus laikiklis, pritaikytas porolono aplikatoriui.
· 12 vienkartinių porolono aplikatorių 12-kai vartojimų.
· Šis pakuotės lapelis, kuriame pateikiama išsami informacija apie karpas, Wartner® preparato poveikį ir kaip juo sėkmingai gydyti karpas.

G. Vartojimo instrukcija

Prieš pradėdami vartoti Wartner®, atidžiai perskaitykite visą šį lapelį.

Daugeliu atvejų pakanka vartoti vieną kartą. Paprastai per 10‑14 dienų po pavartojimo karpos išnyksta. Senoms didelėms karpoms gali prireikti vartoti Wartner daugiau nei vieną kartą. Jeigu karpa arba jos dalis neišnyksta per 14 dienų po pirmojo pavartojimo, priemonę galima saugiai vartoti dar kartą. Kiekvieną kartą reikia naudoti naują aplikatorių ir po panaudojimo jį sunaikinti.

Jeigu tris kartus pavartojus Wartner karpos neišnyko, kreipkitės į gydytoją.

Gydymo trukmę nustatykite pagal Šią schemą
karpos skersmuo: vartojimo trukmė:

mažesnis nei 2,5 mm · 10 sekundžių

nuo 2,5 mm iki 5,0 mm · 15 sekundžių

didesnis nei 5,0 mm · ne ilgiau kaip 20 sekundžių

PAPRASTAS 3 ETAPŲ VARTOJIMAS PAPRASTOMS KARPOMS GYDYTI

1 etapas

Mėlyną porolono aplikatoriaus galą suimkite rankos nykščiu ir rodomuoju pirštu ir suspauskite, kad pasirodytų maža angelė. Į porolono aplikatoriaus angelę įstumkite visą aplikatoriaus laikiklio strypelį (kad jo visiškai nesimatytų).

2 etapas

Purškalo talpyklę laikykite vertikalioje padėtyje atokiau nuo kūno ir elektros šaltinių. Aplikatoriaus laikiklį su porolono aplikatoriumi įstatykite į angą purškalo talpyklės viršuje taip, kad porolono aplikatoriaus visiškai nesimatytų. Viena ranka tvirtai laikykite purškalo talpyklę už apačios, kita 3 sekundes (skaičiuoti nuo 21 iki 23) stipriai spauskite žemyn aplikatoriaus laikiklį. Spaudžiant girdėsis šnypščiantis garsas. Nuimkite aplikatoriaus laikiklį su porolono aplikatoriumi nuo vožtuvo. Porolono aplikatorius bus prisotintas šalto skysčio, gali susiformuoti kondensatas. Šis kondensatas nekenksmingas.


3 etapas

Nuėmus aplikatoriaus laikiklį nuo vožtuvo, nedelsdami lengvai prispauskite aplikatoriaus laikiklį su porolono aplikatoriumi prie karpos. Įsitikinkite, kad porolono aplikatorius gerai prisispaudęs prie gydomos vietos.

Porolono aplikatorių reikia laikyti prispaustą tiek laiko, kiek nurodyta pagal schemą. Dėl šaldymo gali šiek tiek skaudėti arba atsirasti gėlimo pojūtis.

panaudotą porolono aplikatorių reikia išmesti. Porolono aplikatoriaus naudoti dar kartą arba plikomis rankomis liesti jo galo negalima, kad vėl neužkrėstumėte odos karpų virusu.

H Tolimesnė priežiūra
- Gydoma vieta turi būti švari.
- Galima plaukioti ar maudytis.
- Gydomos vietos krapštyti ar draskyti negalima.
- Jeigu reikia, galima užklijuoti apsauginį pleistrą. Pleistrai su skylutėmis netinka.
- Jeigu skausmas ir gėlimo pojūtis nepraeina arba atsiranda kitų sutrikimų, kreipkitės į gydytoją.

Gamintojas: Omega Teknika - Farnham Drive, Finglas, Dublin 11, Airija
Platintojas: Richard Bittner AG, Kärntner Ring 11–13, 1010 Vienna, Austria